Opis Projektu

„Skóra Bez Obaw” to aplikacja wychodząca naprzeciw rosnącym powszechnie w każdej grupie społecznej problemom zmian skórnych. Pozwala ona na znaczne obniżenie kosztów związanych z diagnostyką lekarską, a na dodatek jest całkowicie bezpłatna, co sprawia, że staje się konkurencyjną alternatywą dla obecnie istniejących rozwiązań.

 

Naszą grupą docelową są często pomijane osoby starsze, które zazwyczaj nie potrafią obsługiwać skomplikowanych aplikacji elektronicznych, więc „Skóra bez Obaw” zawiera czytelny film instruktażowy i formularz pozwalający na spersonalizowane dopasowanie do potrzeb każdego użytkownika. Zawiera niespotykane w konkurencyjnych rozwiązaniach opcje powiększenia czcionki i obecności lektora dla osób niedosłyszących i niedowidzących.

 

Zawiera także będące miejscem wzajemnego wsparcia i współpracy forum dyskusyjne, bazę lekarzy, która zmienia się w zależności od indywidualnych potrzeb i sesje FAQ, co umożliwia łatwą interwencje i znalezienie najefektywniejszej drogi leczenia w razie wykrycia zmian nowotworowych.

Contact

Pracownia innowacji III LO

Operujemy w przestrzeni, w której nowych rozwiązań jeszcze nie ma, a stare są nieaktualne.

idee, zespoły, procesy i rozwiązania.

Contact