28 marca 2022 Janek Górecki

Pomoc dla obrońców Ukrainy w Winnicy

Społeczność “Gdyńskiej Trójki” kolejny raz odpowiedziała z ogromnym zaangażowaniem i hojnością na apel o pomoc dla obrońców Winnicy, położonej w pobliżu Kijowa. Uczniowie, Rodzice, Pracownicy naszej szkoły w dniach 14-18 marca przynosili środki potrzebne służbom Obrony Terytorialnej: środki higieny i utrzymania czystości, ciepłą i roboczą męską odzież, produkty żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia oraz środki medyczne. Dzięki zbiórce udało się przygotować kilkadziesiąt paczek z darami, które zawiózł obrońcom Winnicy tata naszej uczennicy.

Sztab Pomocowy w III LO w Gdyni kieruje szczególne podziękowania za wsparcie, które okazali Państwo Monika i Misha Suda oraz Pani Małgorzata Bąk – Dyrektor V LO w Oliwie, która przywiozła liczne dary zebrane w gdańskiej placówce.

W działaniach logistycznych, segregacji, oznakowaniu  i pakowaniu darów nieoceniona okazała się pomoc Pani Kierownik Administracji w III LO w Gdyni – Doroty Lubiewskiej  oraz Pań: Marioli Jelińskiej, Kamili Miotke, Ewy Rompczyk, Małgorzaty Frankiewicz, Teresy Lis, Beaty Starost, Jolanty Rebiszka, Bogumiły Wazdrąg, Małgorzaty Wieczorek, Marzanny Zaborskiej i Panów: Wiesława Góry, Janusza Pestki i Jana Jaśkiewicza.

Koordynatorzy akcji dziękują również uczennicom i uczniom, którzy w czwartek pakowali dary – Kinga Kuzia, Anna Plichta, Jan Fromm, Kamil Korolczuk, Filip Ostrowski, Mikołaj Sztormowski i Juliusz Elgert oraz wszystkim, którzy spontanicznie pomagali w piątek przy przenoszeniu paczek do samochodu transportowego.

koordynatorzy: Anna Rzepa, Małgorzata Olszowa i Bożena Chmielińska 

, , , , , ,
Contact

Pracownia innowacji III LO

Operujemy w przestrzeni, w której nowych rozwiązań jeszcze nie ma, a stare są nieaktualne.

idee, zespoły, procesy i rozwiązania.

Contact