26 lutego 2022 Janek Górecki

Gdyńska Trójka i 3LAB solidarni z Ukrainą

III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

SPOŁECZNOŚĆ GDYŃSKIEJ TRÓJKI

Szanowni Państwo,
pięknie dziękuję za podjęte w miniony czwartek już w godzinach porannych oraz liczne kolejne działania mające na celu pomoc ukraińskim rodzinom poszkodowanym w wyniku wojny wywołanej przez rządzących obecnie Rosją.

III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

Niniejszym informuję, że w Naszej Szkole koordynatorką przedsięwzięć mających na celu zbiórkę pieniędzy oraz zbiórkę rzeczy potrzebnych migrantom wojennym z Ukrainy jest Pani Małgorzata Olszowa (opiekun SU), z którą bezpośrednio w tym zakresie współpracować będą Panie: Dorota Stepaniuk (pedagog), Alicja Krzemieniewska (pedagog), Bożena  Chmielińska (biblioteka, koordynator WOŚP) i Dorota Lubiewska (kierownik admin.).

Koordynatorką przedsięwzięć gdyńskiej Trójki mających na celu wieloaspektowe wsparcie edukacyjne uczniów szkoły (szkół) na Ukrainie jest Pani Anna Rzepa, z którą bezpośrednio w tym zakresie współpracować będą nauczyciele z pracowni 3LAB.

Ktokolwiek z Państwa (nauczyciele, uczniowie, rodzice) chciałby wesprzeć (chodzi o konkretne działania) powyższe inicjatywy uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt z Panią Małgorzatą Olszową lub z Panią Anną Rzepą.

Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania,
Wiesław Kosakowski

PS.
1. Bardzo pozytywna  wiadomość sprzed chwili….
Miło mi poinformować, że Polina – uczennica Naszej Szkoły wraz ze swoimi najbliższymi po niebezpiecznej i długiej podróży z rejonu Kijowa jest już w bezpiecznej Polsce i w poniedziałek lub we wtorek będzie razem z nami.

, , , , , , , , , , , , ,
Contact

Pracownia innowacji III LO

Operujemy w przestrzeni, w której nowych rozwiązań jeszcze nie ma, a stare są nieaktualne.

idee, zespoły, procesy i rozwiązania.

Contact