12 lutego 2020 Anna Rzepa

ALTERNATYWNE I NOWE ZASTOSOWANIA DRUKU 3D – KONFERENCJA

 

 

3LAB OTRZYMAŁ ZAPROSZENIE OD PANA DR. JAROSŁAWA SZAREGO NA KONFERENCJĘ:

Aktualne i nowe zastosowania drukowania 3D w medycynie, seria wykładów.

Druk 3D jest liderem technologii opieki zdrowotnej od ponad 20 lat. Dzięki szerokiemu zestawowi aplikacji, od projektowania i produkcji niestandardowych urządzeń, po planowanie skomplikowanych procedur klinicznych, a co najważniejsze, pomaga szkolić przyszłych pracowników medycznych.

Gdański Uniwersytet Medyczny jest jedną z pierwszych uczelni medycznych w Polsce, która oferuje zajęcia w tej rozwijającej się dziedzinie!

W piątek 21 lutego odbędzie się seria rozmów wprowadzających do fascynującego świata druku 3D. Wykłady będą skonstruowane w taki sposób, aby nie wymagały wcześniejszej wiedzy o medium. Porozmawiamy o zastosowaniach druku 3D w różnych dziedzinach medycyny, omówimy dostępne technologie i materiały drukarskie, omówimy oprogramowanie wykorzystywane do produkcji wydruków 3D i wiele więcej.

Rozmowy wygłosi dr n. Med. Jarosław Meyer-Szary, dr Agastya Patel, Finn Schulz i mgr Marlon Souza Luis. Po tych rozmowach odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, podczas której będzie można zobaczyć modele 3D wydrukowane zarówno do celów medycznych, jak i edukacyjnych.

 

 

Contact

Pracownia innowacji III LO

Operujemy w przestrzeni, w której nowych rozwiązań jeszcze nie ma, a stare są nieaktualne.

idee, zespoły, procesy i rozwiązania.

Contact