14 stycznia 2020 Anna Rzepa

JIT TEAM

Logo Jit Team

Jit Team to gdyńska firma usługowa specjalizująca się w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości oprogramowania dostosowanego do konkretnych potrzeb wymagających klientów.

Posiada zespół ponad trzystu wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią dostarczać kompleksowe rozwiązania IT.

Działa na rynku od 2010 roku i stale się rozwija, oferując swoim klientom stabilną i długoterminową współpracę opartą na partnerskich relacjach. Jit Team łączy elastyczność i skuteczność firmy outsourcingowej z odpowiedzialnością za projekt i
silnym naciskiem na wysoką jakość dostarczanego oprogramowania. Blisko dziesięć lat działalności przyniosło firmie wielu klientów z różnorodnych branż.

Jitowcy pracowali nad rozwojem systemów dla firm, takich jak: Nordea Bank, LPP, Jeppesen/Boeing, Rolls-Roys, BEST, DNV GL czy Randstad. Jit Team brał udział w projektach takich jak: budowa systemu dla emitentów papierów wartościowych w Norwegii, budowa systemu umożliwiającego wdrożenie technologii RFID w globalnej sieci odzieżowej czy wymiana systemu core banking w jednej z największych instytucji finansowej w Europie.

Firma zaznacza, że od początku kieruje się czterema podstawowymi wartościami: Human, Tech, Team, Fair Play.

Human, ponieważ główną wartością Jit są ludzie, ich wkład w tworzenie firmy oraz wiedza wykorzystywana do technologicznych wyzwań stawianych przez klientów. Tech, ponieważ technologia jest największą pasją pracowników Jit. Team, ponieważ umiejętność budowania zespołów dostosowanych do potrzeb klientów to coś, w czym Jit jest naprawdę dobry. Fair Play, ponieważ firma potrafi budować solidne relacje oparte na zaufaniu i otwartości z klientami oraz współpracownikami. Mając na koncie wiele projektów ukończonych z sukcesem, Jit jest gotowy na kolejne wyzwania.

Przyszłość branży jest niezwykle obiecująca, a możliwości wciąż rosną. Celem Jit Team jest utrzymanie bliskich relacji z obecnymi klientami i dalsza ekspansja na rynki zagraniczne.

Contact

Pracownia innowacji III LO

Operujemy w przestrzeni, w której nowych rozwiązań jeszcze nie ma, a stare są nieaktualne.

idee, zespoły, procesy i rozwiązania.

Contact