9 czerwca 2021 Karolina Kozikowska

Telewizja o Art+ Studio

W ubiegły piątek tj. 28 maja w programie telewizyjnym ,,Dzień Dobry tu Gdańsk” pojawił się materiał dotyczący przeprowadzonej przez zespół Art+ Studio metamorfozy wnęk przy holu głównym szkoły i jednej z sal lekcyjnych III LO w Gdyni. Członkowie projektu opowiedzieli telewidzom o nowo zaaranżowanych miejscach w naszej szkole, a p. Bożena Chmielińska, jedna z opiekunek 3LAB-u udzieliła wywiadu online, w którym opowiadała o działalności Pracowni Innowacji, w tym o realizowanych w niej autorskich projektach oraz najnowszej inicjatywie współorganizowanej z Muzeum Miasta Gdyni.

 

 Cieszymy się, że dzięki programowi telewizyjnemu szersza publiczność mogła dowiedzieć się o działalności naszych uczniów w Pracowni Innowacji 3LAB. Mamy nadzieję, że tak prężnie rozwijające się projekty: naukowe, kosmiczne, biomedyczne, inżynieryjne, społeczne i artystyczne będą w przyszłości dalej przyciągały pokaźne grono odbiorców, zaś swoją oryginalnością oraz szerokim zastosowaniem znacznie wpłyną na różne dziedziny życia kulturalnego, społecznego i naukowego.

Materiał można obejrzeć tutaj.

 

 

Contact

Pracownia innowacji III LO

Operujemy w przestrzeni, w której nowych rozwiązań jeszcze nie ma, a stare są nieaktualne.

idee, zespoły, procesy i rozwiązania.

Contact